Renginys „Rask laiko sau“

„Rask laiko sau“ renginio globėja Lietuvos Respublikos Seimo narė socialdemokratė Orinta Leiputė į renginį pasikvietė ir Virgo bei Modum beauty house kolektyvą. būrys moterų ir vyrų klausėsi aromaterapeutės Oksanos Apanavičienės paskaitos „Eterinių aliejų paslaptys“. Lektorė papasakojo, kaip išgaunami eteriniai aliejai, pristatė šio novatoriško gydymo metodo pagrindus ir eterinių aliejų veiksmingumą bei naudą. Paaiškėjo, kad labai mažais kiekiais eterinius aliejus galima netgi vartoti į vidų.
Kaip gražiai atrodyti ir visada būti madingomis, kaip išmintingai sekti naujausias mados tendencijas, papasakojo stilistė Sandra Sabaliauskienė ir profesionali kirpėja Aušra Keturakienė. Moterys sužinojo, kas bus madinga kitąmet, kokį stilių, makiažą pasirinkti. Kirpėja A. Keturakienė parodė, kaip vos per penkias minutes galima pačioms pasidaryti elegantišką šukuoseną.
Trenerė Giedrė Bernotaitė paragino moteris pasportuoti, pamokė atsipalaidavimo pratimų. Vaikučius visą vakarą linksmino ir su jais žaidė, sekė pasakas ir piešė linksmoji Pepė – Laurita Galinauskaitė.
Renginio globėja socialdemokratė O. Leiputė dėkojo visoms susirinkusioms moterims, ragino nepasiduoti rutinai ir net intensyviausioje dienotvarkėje surasti laiko sau. „Sakoma, kad laimė yra ne tikslas, o kelias, tad svarbu išmokti mėgautis mažais ir dideliais gyvenimo malonumais. Mielosios, visada raskite laiko šokiui, menui, kūrybai, nuotykiams ir sau, kad geriau save pažintumėte. Nepasiduokite rutinai, išbandykite naujas veiklas, atsiverkite naujiems žmonėms. Nepraraskite smalsumo ir teigiamų lūkesčių gyvenimui“, – sakė O. Leiputė.

Labai smagu, kad Virgo komanda yra kviečiama dalyvauti tokiame renginyje