Paroda Moters pasaulis 2018

Kaip ir kiekvienais metais Virgo komanda parodoje Moters pasaulis pristatė savo naują kolekciją.

Pretty women – pretty girl kolekciją šiemet pristatė penkios jaunos mamos su savo dukrytėm nuo dviejų metukų iki dviejų mėnesių lelytę kurią nešė mama ant rankų. Virgo komanda visas aprengė vienodai. Tai naujausios Virgo tendencijos.

Prekinis ženklas Virgo wedding dress praeitą savaitgalį pristatė savo kurtą kolekciją „ Pretty women –  pretty girl „

Kolekcija išsiskyrė tuo , kad šiemet ją pristatė ne modeliai, o penkios mamos ir svarbiausia, kad jos visos drauės su savo dukrytėmis nuo dviejų mėnesių iki dviejų metų.

Tai buvo pirmas kartas, kaip šios mergytės scenoje ženkė su tokiom pat suknelėm, kaip ir jų mamytės. Vienai iš mažųjų modeliukų vos metukai, einant podiumu ji  paprašė salės plojimų, tai sukėlė žiūrovų euforiją.

Pasirodymo metu didelis ekranas rodė nuotraukas iš šių mamų gyvenimo.

 Buvo labai jaukus, šiltas fėjų pasirodymas. Pakvietes mamas ištrūkti iš savo kasdienybės, iš namų, iš buities ir penkiom minutėm tapti tikromis damomis.

O prekinis ženklas Virgo wedding dress parodė, kad sukneles galima pasiuti bet kokio sudėjimo ir amžiaus moterims – sakė šio projekto stilistė ir prekinio ženklo įkūrėja Sandra Sabaliauskienė.

2019 metų suknelės bus labai skirtingos tiek spalvų tiek audinių atžvilgiu ką mes ir pristatėme sakė dizainerė Virginija Paulauskienė. Taip pat ji paminėjo, kad jai šis pasirodymas buvo ypatinai svarbus, nes jos kurtas sukneles pristatė dukra ir anūkė Atėnė J