Apie

Virgo – išvertus iš lotynų kalbos reiškia tyrumą, grynumą. Daugelyje kitų kalbų ši, tarptautinę prasmę turinti, šaknis įkūnija nekaltos mergelės apvaizdą ir nupiešia jos tyrą siluetą. Antikos laikų astrologai net paskyrė šiam tyrumo simboliui garbinga vieta danguje. Todėl neveltui mūsų autorinių darbų vardas yra siejamas ne tik su tikruoju autorės vardu bet ir su šia, tiesioginę prasmę turinčia, nekaltumo bei tyrumo alegorija…

Balta spalva – šventoji spalva. Tai yra dievų ir angelų spalva, kurioje atsispindi jų tyrumas ir šventumas. Baltos spalvos apdarus dėvi asmenys norintis suteikti kitam vidinę ramybę, sterilumo bei švaros jausmą. Neišimtis – ir vestuvių ryta į mergaitišką tyrumą įsikunijančios nuotakos, aprėdytos lengvais šilko audiniais ir tiulo siųviniais nusagstytais skaidriais lyg deimantai „Swarowski“ kristalais, jos virsta į lengvus ore plasdenančius angelus, tos dienos princeses…

Baltos spalvos ir nekaltos mergelės junginys simbolizuoja vieną iš didžiausių moters gyvenimo įvykių – vestuves. Skirtingos pasaulio kultūros savaip intrepretuoja šią šventę tačiau pagrindiniai elementai, vestuviniai apadarai yra išlike nuo neatmenamų laikų ir balta spalva atlieka dominuojančio elemento vaidmenį.

Virgo tikslas išpildyti jūsų svajones ir paversti vestuvių dieną nuostabiausia moters gyvenime. Nereikia nė klausti, apie ką pirmiausia pagalvoja merginos, išgirdusios žodį vestuvės.

Svajodamos turbūt nė neįsivaizduojame, kaip atrodys būsimas jaunikis, tačiau beveik visada turime labai aiškią viziją, kaip pačios atrodysime su nuotakos suknele. Nors tai ir tik rūbas, kurį vilkėsime tik kartą gyvenime, jis labiau nei bet kuris kitas turi atspindėti tikrąjį merginos grožį. Tai VIRGO ir daro. Natūralu, kad suknelės kūrimo procesas prasideda nuo žmogaus, geriausiai įžvelgiančio ir suprantančio merginos lūkesčius bei svajones, paieškos.

 Mūsų kuriamos vestuvinės suknelės patalpintos darbų galerijoje.

Gerbiamos nuotakos, mes kuriame jums ir norime, kad būtumėte pačios gražiausios. Išskirtinumas?

Taip, mes suteiksime galimybę turėti išskirtinį rūbą į kurį sudėta mūsų širdis ir rankų darbas. Tobulai padarytas darbas tai 20 metų darbo patirtis. Kurdami suknelęs galvojame apie jūsų norus ir pageidavimus.

VIRGO komanda